شارژ آنلاین

                  

 


 
 
شرکت تعاونی همیاران همراه  با برند همام با هدف ایجاد مرکز توزیع و پخش عمده محصولات شرکتهای ارتباطی کشور نظیر انواع سیم کارت و کارت شارژ   و نیز فروش شارژ الکترونیکی (TopUp) وچاپ کارت شارژ  با ایجاد شبکه توزیع گسترده و مکانیزه در تاریخ  1390/12/22  با شماره ثبت 6498 و کد ملی 14000183562 به ثبت رسید  و پس از تشریفات اداری رسما کار خود را شروع نموده است . 
شرکت همام با آغاز به کار شعبه مرکزی خود و عقد قرارداد های لازم ، اقدام به پخش توزیع بصورت عمده انواع سیم کارت و کارت شارژ بصورت فیزیکی نموده است.
 
شارژ الکترونیکی از جمله اهداف مهم این شرکت بوده که  در شهریور 1392 کار خود را شروع کرده است .

هم اکنون شرکت همام آمادگی خود را به عنوان تامین کننده انواع سیم کارت و کارت شارژ شرکتهای ارتباطاتی کشور مانند: همراه اول،ایرانسل و... اعلام می دارد و آماده ارسال کالا به تمامی مناطق کشور می باشد.
 
این شرکت در وبسایت www.tcicharge.ir  یا www.tcicharge.com در فروش شارژ الکترونیکی (TopUp) وچاپ شارژ در سطح کشور نماینده می پذیرد .
همکاران محترم میتوانند باثبت نام در این سایت و عضویت در آن پرتال خود را از طریق کارتهای عضو شتاب شارژ کرده و شماره مشترک را بدون وارد کردن مشخصات کارت بانکی بصورت مستقیم شارژ نمایند .
 
همکاران میتوانند سیمکارت همراه اول و سیمکارت ایرانسل را انتخاب و اقدام به شارژ مستقیم آن نموده در در صورت در دسترس نبودن این سرویس نسبت به چاپ شارژ اقدام نمایند.